Naše úspěchy

2019


XVI. EUROPEAN MAJORETTE SPORT CHAMPIONSHIP ZAGREB
Baton Classic Junior – I. VICEMISTRYNĚ EVROPY
Vaneska Micková – sólo kadet 5. Místo (z 19)
Baton kadet – 10. místo
Baton junior – 10. místo

KÁBRT CUP – CELOSTÁTNÍ TANEČNÍ SOUTĚŽ
(nepostupová soutěž)
1. místo Kadetky
1. místo Juniorky
2. místo Juniorky baton classic
2. místo sólo Natálka děti
2. místo sólo Vaneska kadetky
2. místo duo Naty B. a Luci Š. Juniorky
3. místo sólo Justy kadetky
3. místo duo Vaneska a Nikolka duo juniorky
3. místo littlekadetky

HRADEC KRÁLOVÉ – MČR CMA
Vaneska Micková  sólo kadet – MISTRYNĚ ČR
Juniorky defilé klasik baton –  I.VICEMISTRYNĚ ČR
Podio Kadetky – II.VICEMISTRYNĚ ČR
Podio Juniorky – –
II.VICEMISTRYNĚ ČR
Podio děti – 4 .místo
Sólo děti Natálka  – sólo děti 6. místo

OLOMOUC – SEMIFINÁLE CMA
Juniorky 1. místo – Mistr kola
Kadetky 2. místo – I. Vicemistr kola
Little 2. místo – I. Vicemistr kola
Juniorky classic 2.místo – I. Vicemistr kola
Sólo děti – Naty – 3. místo + postup na MČR
Sólo kadetky – Vanes 6. místo + postup na MČR
Duo juniorky – L+N 8.místo
Sólo kadetky – Justy 10. místo
Sólo juniorky – Naty 10.místo
Sólo juniorky – Lucka 13.místo
Sólo juniorky – Ivet 15.místo

O HAVLÍČKOBRODSKÉ SRDCE
(nepostupová soutěž)
Juniorky 1.místo
Little kadetky 3.místo
Kadetky 4.místo

O POHÁR MEDVĚDA BRTNÍKA
(nepostupová soutěž)
Little kadetky 1.místo
Kadetky 1.místo
Juniorky 1.místo

Říčany u Prahy-kvalifikace CMA
Defilé baton classic juniorky – 1. místo
Podio děti – 1. místo
Podio baton profi kadetky – 1. místo
Podio baton profi juniorky – 1. místo
Natálka T. děti – 1. místo
Vanes M. kadetky – 1. místo
Duo Naty & Lucka juniorky – 1. místo
Naty B. juniorky – 1. místo
Justy Š. kadetky – 2. místo
Lucka Š. juniorky – 2. místo
Duo Vanes & Nikol juniorky – 2. místo
Ivet O. juniorky – 3. Místo

O ŠUMENSKOU MEDAILI 2019
(nepostupová soutěž)
Sólo Kadetky st. Vanes –  1. místo
Sólo Kadetky ml.Justy Š. –  2. místo
Sólo Juniorky ml.Ivetka O. –  2. místo
Sólo Juniorky st. Luci Š. – 3. místo
Sólo Děti Naty T. –  4. místo
Sólo Kadetky ml. Anička Ch. –  7. místo

O ŘÍČANSKOU PUSINKU
(nepostupová soutěž)
Děti starší – Justýnka 1.místo
Děti mladší – Natálka 2. místo
Děti starší – Anička 5.místo

2018


JIHLAVA, KVALIFIKACE – CMA
Profi
Littlekadetky – 1. místo
Defilé baton classic Juniorky – 1. místo
Sólo kadetky Natálka Kř. – 1. místo
Trio kadetky Niki, Ivetka a Vaneska – 1. místo
Kadetky baton – 2. místo
Juniorky baton – 3. místo
Duo seniorky Simča a Nikča – 3. místo
Miniformace juniorky – 4.místo

Hobby
Duo Juniorky Sabča a Míša – 1. místo
Sólo kadetky Justy Š. – 2. místo
Duo kadetky Anička a Maruška – 2. místo
Miniformace Kadetky – 2. místo
Sólo kadetky Sofi – 3. místo
Sólo kadetky Kristy – 6. místo

O HAVLÍČKOBRODSKÉ SRDCE
(nepostupová soutěž)
Littlekadetky – 1. místo
Juniorky – 2. místo
Kadetky – 3. místo

CHRUDIM, KVALIFIKACE – CMA
Profi
Trio děti – 1 . místo
Sólo junior Naty O. – 3. místo
Sólo junior Natálka B. – 4. místo
Sólo junior Luci Š. – 5. místo
sólo senior Simča K. – 5. místo

Hobby
Sólo junior Niky N. – 3. místo

DUBŇANY – IMC
Baton classic junior – 1. místo + postup na ME v Chorvatsku
Baton junior – 2. místo + postup na ME v Chorvatsku
Duo/trio děti – 3. místo
Miniformace junior – 4. místo + postup na ME v Chorvatsku
Miniformace kadetky 6. místo
Duo/trio kadet Maruška a Anička – 6. místo
Baton kadet – 7. místo
Sólo junior Luci Š. – 8. místo
Sólo kadet – Kristy – 9. místo
Duo/trio senior – 9. místo
Sólo junior Naty O. – 9. místo
Duo/ Trio kadet Vanes, Nikča a Ivet – 11. místo
Sólo senior Simča – 12. místo
Sólo junior Naty B. – 13. místo
Sólo junior Niky N. – 14. místo
Sólo kadet Naty K. – 15. místo
Sólo kadet Sofi – 17. místo
Sólo kadet Justy – 18. místo

OLOMOUC -SEMIFINÁLE CMA
Baton junior – 1.místo + postup
Miniformace junior – 1.místo + postup
Baton classic junior defilé- 2.místo + postup
Baton littlekadet – 2.místo + postup
Duo/trio děti – 2. místo + postup
Baton kadet – 3.místo + postup
Duo/trio kadet A+M – 3.místo + postup
Sólo kadet Justy –  4.místo + postup
Duo/trio Ivet, Niky, Vanes – 5. místo
Sólo kadet Sofča – 6.místo + postup
Duo/trio senior- 7.místo + postup
Sólo kadetKristýnka – 9.místo
Sólo senior Simča – 10.místo
Sólo junior Naty B. – 13.místo
Sólo junior Niky – 14.místo
Sólo junior Luci – 15.místo
Sólo juniorNaty O. – 16.místo

HRADEC KRÁLOVÉ -MČR CMA
Profi
Duo/trio děti – 2. místo
Juniorky Classic defilé – 3. místo
Littlekadetky baton – 4. místo
Juniorky baton – 4. místo
Miniformace kadetky hobby- 4. místo
Kadetky baton – 6. místo
Duo/trio kadetky A+V+N- 9. místo
Miniformace juniorky- 10. místo
Duo/trio senior Simča a Nikča – 12. místo

Hobby
Duo/trio kadet hobby – 7. místo
Sólo kadetky Justy  – 8. místo
Sólo kadetky Sofi – 13. místo

ME PRAHA – MWF
Juniorky classic baton – 4. Místo
Juniorky baton – 8. místo
Kadetky baton – 11. místo

2017


DUBŇANY – IMC
Kadetky classic – 1. místo + postup na ME
Juniorky classic – 1. místo + postup na ME
Juniorky Baton – 2. místo + postup na ME
Sólo děti – 3. místo
Seniorky mini – 4. místo
Kadetky mini- 6. místo + dodatečný postup na ME
Juniorky duo-trio  – 7. místo

Těšany – MAC
Kadetky classic – 1. místo
Juniorky classic – 1. místo
Kadetky mini – 2. místo
Juniorky Baton – 3. místo
Sólo děti- 4. místo
Kadetky baton – 5. místo
Juniorky duo-trio  – 7. místo

Mistrovství Čech Trutnov – MAC
Juniorky Baton – 3. místo + postup na MČR
Juniorky classic – 4. místo + postup na MČR
Juniorky duo-trio  – 5. místo + postup na MČR
Kadetky mini – 5. místo + postup na MČR
Kadetky classic – 6. místo + postup na MČR
Sólo děti- 7. místo + postup na MČR
Kadetky baton – 8. místo

Finále Brno – MAC
Kadetky classic – 4. místo + postup na ME
Juniorky classic – 6. místo
Kadetky mini – 8. místo
Sólo děti- 9. místo
Juniorky duo-trio  – 12. místo

O brněnskou dračici
(nepostupová soutěž)
Kadetky baton – 2. místo
Kadetky mini – 2. místo
Juniorky Baton – 2. místo
Seniorky mini – 2. místo

O bodlinku jihlavského ježka
(nepostupová soutěž)
Kadetky baton – 1. místo + absolutní vítěz soutěže
Juniorky Baton – 2. místo + absolutní vítěz soutěže

Bulharsko ME – IAM
KADETKY MINIFORMACE – MISTR EVROPY
KADETKY BATON CLASSIC – I. VICEMISTR EVROPY
JUNIORKY BATON CLASSIC – I. VICEMISTR EVROPY
JUNIORKY BATON – I. VICEMISTR EVROPY
KADETKY BATON – II. VICEMISTRYNĚ EVROPY

2016


Vítěz soutěže Sportovec Kraje Vysočina 2015 v kategorii anketa veřejnosti kolektiv

Taneční skupina roku
Jindřichův Hradec
Little kadetky – 1. místo
Baby – 2. místo
Mini – 2. místo

Chrudim
Mini – 5. místo

Praha
Little kadetky – 2. místo
Baby- Mistr Českého kola Taneční skupiny roku 2016

Praha – finále Moravy a Čech
Baby – II. vícemistr České a Slovenské republiky 2016
Mini – II. vícemistr České a Slovenské republiky 2016

Zlín finále Moravy a Čech děti
Little kadetky – Mistr Taneční skupiny roku v kategorii děti 2016

Moravská Nová Ves- kvalifikace sk. “B” – IFMS
Little kadetky – 1. místo
Kadetky baton – 2. místo
Juniorky baton – 1. místo
Kadetky Duo -trio 2. místo
Kadetky Mini – 3. místo
Juniorky Duo- trio 4. místo
Seniorky Duo – trio – 2. místo
Seniorky Mini – 1. místo

Kladno finále MČR B – IFMS
Baby – 3. místo Defilé – Postup do “A”
Mini – 4. místo Defilé – Postup do “A”

Karviná finále MČR A – IFMS
Mini – 7. místo Defilé
Baby – 9. místo Baton

M- style dance 2016
(nepostupová soutěž)
Little kadetky – 1. místo
Baby – 1. místo

2015


Těšany – kvalifikace MAC
Kadetky – 3. místo
Juniorky – 3. místo

Dubňany – IMC
Děti – 1. místo
Kadetky – trio 3. místo

O střevíček z pohádkové Telče
(nepostupová soutěž)
Děti – 2. místo

Bystřický pohár
(nepostupová soutěž)
Kadetky – 1. místo

2014


Moravská Nová Ves – kvalifikace IFMS
Děti mini– 3. místo
Juniorky – 2. místo
Seniorky mini – 3. místo

O pohár starosty města polná
(nepostupová soutěž)
Děti  – 3. místo
Kadetky – 5. místo

Dubňany – IMC
Kadetky – 4. místo
Trio – 2. místo

Jemnice
(nepostupová soutěž)
Baby – 3. místo
Mini – 4. místo

O střevíček z pohádkové Telče
(nepostupová soutěž)
Baby – 2. místo
Mini – 4. místo

FEDO Štětí
(Mezinárodní festival dechových hudeb)

Mini – 2. místo

Dubňany – IMC
Děti – 2. místo
miniformace – 3. místo
seniorky trio – 2. místo

2013


Višňové – kvalifikace IFMS
Kadetky – 3. místo
Seniorky – 2. místo
Formace – 3. místo

Bělotín – semifinále IFMS
Kadetky – 5. místo + postup
Seniorky – 5. místo + postup
Formace – 4. Místo

O skleněnou hůlku Kyjov (nepostupová soutěž)
Baby – baton 1. místo
Baby – Pom pom 2. místo
Kadetky – baton 3. místo
Seniorky – 2. místo
Seniorky mini– 1. místo

O pohár medvěda Brtníka (nepostupová soutěž)
Kadetky – 1. místo

2012


Jemnice
Baby – 1. místo

2011


Maďarsko
Kadetky 2. místo
sólo pom pom – 3. místo

MČR Moravská Nová Ves
Seniorky – 3. místo

O střevíček z pohádkové Telče
Baby – 1. místo

2008


Soutěž Dačice
Seniorky – 3. místo

2004


Německo
Kadetky – 1. místo
+ zvláštní cena poroty za mimořádný projev a vynaloženou energii

2003


MČR Bělotín
1.místo pom pom

2000


MČR Jeseník
Cheerladies II. – 2. místo

MČR Hradec nad Moravicí
2. místo

Finále české kvalifikace Havířov
5. místo

ME Přerov
Kadetky – 6. místo
Juniorky – 10. místo
Seniorky – 7. místo

1999


Regionální přehlídka mažoretkových skupin

2x 2. místo

1998


MČR Havířov
II. vícemistr