Naše úspěchy

2022
23 září

Mistrovství světa Záhřeb

  • MISTR Světa pom classic kadet
  • I. Vicemistr Světa pom classic junior
  • I. Vicemistr Světa defile baton classic senior
  • II. Vicemistr Světa flag junior
  • 4. místo podio baton senior
  • 4. místo flag senior
22 června

Mistrovství Evropy Zadar

  • MISTR Evropy flag senior
  • I. Vicemistr Evropy pom classic kadet
  • I. Vicemistr Evropy pom classic junior
  • II. Vicemistr Evropy defile baton classic senior
  • 5. místo flag junior
  • 8. místo podio baton senior (z 21)
  • 11. místo miniformace senior (z 22)
15 května

Finále CMA Hradec Králové

  • MISTR ČR flag junior*
  • MISTR ČR flag senior*
  • I. Vicemistr pom classic kadet*
  • I. Vicemistr pom classic junior*
  • II. Vicemistr defile baton classic senior*
  • 5. místo Miniformace senior*
  • 6. místo Baton senior*
  • 1. místo Miniformace junior hobby
  • 4. místo Duo/trio kadet hobby
  • 4. místo Sólo junior hobby
  • 6. Místo Duo/trio junior hobby

*postup na ME Zadar

1 května

Semifinále CMA Olomouc

  • 1. místo Baton classic senior
  • 1. místo Pom classic kadet
  • 1. místo Pom classic junior
  • 1. místo Duo/trio junior hobby
  • 1. místo Miniformace junior hobby
  • 1. místo Junior flag
  • 1. místo Senior flag
  • 2. místo Duo/trio Baton senior
  • 2. místo Kadet hobby
  • 2. místo Miniformace senior
  • 4. místo Justy sólo junior hobby
26 března

Kvalifikace CMA Vyškov

  •  1. místo Pom classic kadet
  •  1. místo Pom classic junior
  •  1. místo Baton classic defilé senior
  •  1. místo Duo/trio junior hobby
  •  1. místo Duo/trio kadet hobby
  •  1. místo Junior flag
  •  1. místo Senior flag
  •  2. místo Senior miniformace
  •  4. místo Junior miniformace hobby
  •  6. místo Justy sólo junior hobby
2019
28 září

Grand Prix Petrohrad

  • 1. místo Podio junior
  • 2. místo Classic baton podio junior
  • 9. místo Vanes solo kadet (z 20)
  • 11. místo Naty solo junior (z 30)
4 července

Mistrovství Evropy Zagreb

  • I. Vicemistr Evropy defile baton classic junior
  • 5. místo Vanes solo kadet
  • 10. místo Kadet podio
  • 10. místo Junior podio
19 května

Nepostupová soutěž Kutná Hora

  • 1. místo Podio kadet
  • 1. místo Podio junior
  • 2. místo Podio classic junior
  • 2. místo Solo Natálka děti
  • 2. místo Solo Vanes kadet
  • 2. místo Duo junior
  • 3. místo Podio little
  • 3. místo Solo Justy kadet
  • 3. místo Duo junior
10 května

Mistrovství ČR

  • MISTR ČR Vanes solo kadet
  • I. Vicemistr Defile classic junior
  • II. Vicemistr Podio kadet
  • II. Vicemistr Podio junior
  • 4. místo Podio děti
  • 6. místo Natálka solo děti
4 května

Semifinále Olomouc

  • 1. místo Podio junior
  • 2. místo Podio kadet
  • 2. místo Podio děti
  • 2. místo Defile baton klasik junior
  • 3. místo Solo děti

Úspěchy z předchozích let budou postupně doplněny do této časové osy.